Najskuteczniejsze preparaty przeciwzmarszczkowe dostępne już w Polsce. Zawierają najaktywniejsze składniki o naukowo udowodnionym działaniu. Dzięki bardzo wysokiej koncentracji gwarantują rewelacyjne rezultaty. Nareszcie wyeliminujesz zmarszczki i nie dopuścisz do powstania nowych.

Kwas Hialuronowy- naturalny kosmetyk nawilżajacy

2015-02-03 21:23:14

Wielu z nas niepokoi się patrząc w lustro. Spostrzegamy zmarszczki, kurze łapki i zwiotczenia skóry. Jesteśmy przygnębieni, zastanawiamy się, kiedy przybyło nam tyle lat. . Możesz skusić się na Botox i wyglądać młodziej ale zarazem i sztucznie. Co robić?

Odpowiedź brzmi: kwas hialuronowy. Nie martw się, to nie jest rodzaj kwasu do eksfloracji, który może poparzyć skórę. Jest to składnik bezpieczny, występujący naturalnie w organizmie. Tworzy miękką, jędrną skórę i wspiera procesy naprawcze. Dzięki niemu będziesz wyglądać i czuć się młodo w każdym wieku.
Gdy się rodzimy, mamy najwyższe stężenie kwasu hialuronowego lecz niestety z wiekiem tracimy go. Dlatego trzeba pomóc organizmowi, dostarczając kwasu hialuronowego z zewnątrz.

Produkty, które zawierają kwas hialuronowy (szczególnie kwas czysty, ponieważ im wyższe stężenie tym będzie bardziej skuteczny) mogą wstrzymać i odwrócić niszczące działanie czasu. Po miejscowym zastosowaniu serum, kwas przenika w głąb skóry nawodniając komórki, rozszerza je, wypełnia zmarszczki i opadające obszary skóry. To nie jest tylko tymczasowy efekt ale faktycznie odwraca efekty starzenia się skóry.

Ta metoda anti-aging jest nietoksyczna, niedrażniąca i nadaje się do każdego rodzaju skóry, od tłustej do suchej oraz wrażliwej.

100% Czysty Kwas Hialuronowy JabaLabs  USA!Kwas hialuronowy jest sprawdzoną metodą na odzyskanie młodego wyglądu.
Polecamy małocząsteczkowy (przenikający przez skórę), pozyskiwany z roślin
100% Czysty Kwas Hialuronowy JabaLabs  USA!

Zastosowanie:  Stosować dwa razy dziennie na wilgotną skórę lub umieścić niewielką ilość na dłoni i wymieszać z taką samą ilością wody. Serum jest bardzo skoncentrowane i dodanie niewielkiej ilości wody, pozwala na głębszą penetrację. Nałożyć na twarz, szyję, łokcie oraz obszary, które potrzebują nawodnienia. Z derma rollerem stosować bez rozcieńczania.
Do włosów jako odżywka nawilżająca: wymieszać kwas hialuronowy z wodą 50:50 i rozpylić na wilgotnych włosach.
Można zwiększyć nawodnienie i skuteczność swojego ulubionego balsamu lub kremu dodając do nich przed nałożenie kilka kropli kwasu hialuronowego.

 

100% czysty Kwas Hialuronowy

– Utrzymuje zdrowy i nawodniony kolagen.
– Zapewnia wilgotność i napięcie.
– Odwraca szkody wyrządzone przez środowisko.
– Najlepszy naturalny krem nawilżający.
– Ekologicznie zakonserwowany.
Najbardziej zaawansowany Kwas Hialuronowy na rynku.

Skład: Hyaluronic Acid, Leucidal (konserwant otrzymywany z rzodkwi)
30ml – 49zł
50ml – 65zł
100ml – 99zł


Komentarze [ Dodaj ]
Imię/Pseudonim:
Treść komentarza:
Maksymalnie 500 znaków
Nie dodano komentarzy
Copyright © 2010 COFAMY CZAS ALL RIGHTS RESERVED