Najskuteczniejsze preparaty przeciwzmarszczkowe dostępne już w Polsce. Zawierają najaktywniejsze składniki o naukowo udowodnionym działaniu. Dzięki bardzo wysokiej koncentracji gwarantują rewelacyjne rezultaty. Nareszcie wyeliminujesz zmarszczki i nie dopuścisz do powstania nowych.

Peptydy transportujące substancje aktywne w głąb skóry

2011-01-25 10:29:35

Peptydy transportujące można  łączyć z innymi składnikami, np. kationami miedzi. Pierwiastek ten jest niezbędny w procesie gojenia ran oraz wspomaga wiele procesów. Miedź działa przeciwstarzeniowo, wpływa na proces tworzenia kolagenu i elastyny. Kompleks peptydu z miedzią stymuluje syntezę kolagenu i substancji z grupy glikozaminoglikanów . Poprawia wygląd skóry wpływając na usuwanie uszkodzonego kolagenu i elastyny, oraz zastępowanie go nowym.
 
Zarówno tripeptyd jak i kompleks tripeptydu z  miedzią znacząco wpływają  na stymulację produkcji kolagenu, a co za tym idzie, na poprawienie elastyczności i jędrności skóry  oraz redukcję głębokości zmarszczek . Zwiększa grubość skóry właściwej i naskórka, usuwa przebarwienia skóry. 

Kompleks peptydu z miedźią:

 Novea – kompleks GHK-Cu; gojenie ran


Komentarze [ Dodaj ]
Imię/Pseudonim:
Treść komentarza:
Maksymalnie 500 znaków
Nie dodano komentarzy
Copyright © 2010 COFAMY CZAS ALL RIGHTS RESERVED